Skąd czerpać informacje o nowych technologiach?

Żyjemy w świecie, gdzie dzienna dawka informacji i bodźców, które do nas docierają wynosi tyle, że mamy ich więcej niż ludzie w średniowieczu w ciągu całego swojego życia.

Technologia poszła do przodu

No i nie ma się czemu dziwić, bo postęp technologiczny przez te kilka wieków to prawdziwa ekspansja. I tak naprawdę to co obserwujemy teraz, jest tego doskonałym dowodem. Nowe technologie opanowują świat. To co kiedyś zachwycało w smartfonach, dzisiaj jest już bardziej mikro laptopem. To że smartfonem robi się już zdjęcia o jakości takiej samej jak lustrzanka cyfrowa czy analogowa, też nikogo już specjalnie nie dziwi. Dodatkowo mamy do czynienia z wygodnym dostępem do internetu, który jest coraz szybszy, sprawniejszy, zaskakujący. Tym samym – informacje o nowych technologiach mamy na wyciągnięcie ręki. Blogi -to na nich dowiadujemy się o nowościach – począwszy od świata technologii mobilnych, przez kolejne projekty Elona Muska, którymi zadziwia i zaskakuje cały świat. Blogi technologiczne to też najszybszy sposób, by dowiedzieć się o premierach nowych urządzeń. Warto mieć na uwadze, że blogów i vlogów sukcesywanie przybywa.

ludki

Wideo recenzje stały się popularniejsze

Testy i recenzje wideo są tak popularne, że ludzie już nie chcą wchodzić na miejsca, gdzie mamy do czynienia tylko i wyłącznie z tekstem. Musi być obraz, musi być dynamika. Wówczas można uznać konkretne rozwiązanie za interesujące. Zresztą, świat tak pędzi że dzisiaj jeden rok kalendarzowy może być prawdziwą przepaścią w technologicznej dziedzinie. Nie mówiąc już o tym, jak wiele zmienia się w dekadę, prawda?